O Supersamie

o supersamie o supersamie

Świadek historii

Supersam to część tożsamości Katowic. Od 1937 roku obiekt jest świadkiem przemian i wydarzeń, które każdego dnia mogą być źródłem inspiracji.

Ogromna róźnorodność

Supersam to miejsce, które ma wszystko, czego potrzebujesz. Dzięki wyjątkowej strukturze budynku nasi najemcy mają dostęp nie tylko do komfortowych powierzchni biurowych, ale też do bogatej oferty handlowej, usługowej i gastronomicznej. A to wszystko pod jednym dachem, w samym sercu Katowic!

Centrum wydarzeń

Supersam to miejsce będące częścią historii i rozwoju Katowic. Liczne wydarzenia w przestrzeniach wspólnych oraz na dachu z przepięknym widokiem na Śródmieście podkreślają wyjątkowość miejsca i sprawiają, że w tym budynku zawsze dzieje się coś ciekawego.

Nowoczesne biura

Supersam oferuje nowoczesne, funkcjonalne i wygodne przestrzenie biurowe. Z kolei niepowtarzalna lokalizacja i architektura, łącząca tak wiele funkcji, zapewnia najemcom najwyższy komfort pracy.

Gastronomia

Przerwa na lunch, wyjście na lody czy dobrą kawę? Dzięki odpowiednio przygotowanej ofercie gastronomicznej kawiarni, restauracji i barów w Supersamie zawsze znajdzie się miejsce na spotkanie w miłej atmosferze lub po prostu odrobinę przyjemności.

Zakupy

Zakupy bez wychodzenia z biurowca? W Supersamie ta wygoda dostępna jest na wyciągnięcie ręki. Sklepy, piekarnie, cukiernie i punkty usługowe ułatwią każdy dzień i pozwolą zaoszczędzić wiele czasu.

Czołowy właściciel i zarządca nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej

Właścicielem i zarządcą Supersamu jest Globalworth – giełdowa spółka nieruchomościowa działająca w Europie Środkowo-Wschodniej, notowana na alternatywnym rynku inwestycyjnym (AIM) – submarkecie głównego rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Londynie.

Firma jest czołowym inwestorem sektora biurowego w Europie Środkowo-Wschodniej, dzięki wiodącej pozycji zarówno w Rumunii, jak i w Polsce. Globalworth inwestuje w wysokiej jakości nieruchomości biurowe i parki logistyczne w pierwszorzędnych lokalizacjach, dzięki czemu uzyskuje dochody z najmu powierzchni prestiżowym najemcom z całego świata. Firma buduje nieruchomości, nabywa je, a także bezpośrednio nimi zarządza. Posiada portfel aktywów o wartości 3,2 mld euro (według stanu na 31 grudnia 2021 roku) zarządzany przez 240 specjalistów na Cyprze, Guernsey, w Rumunii i Polsce.

Około 94,4 proc. portfolio to nieruchomości komercyjne, głównie biurowe, wynajęte szerokiej gamie około 700 międzynarodowych i krajowych firm. W Rumunii spółka posiada nieruchomości w Bukareszcie, Timisoarze, Konstancy i Pitești. Z kolei w Polsce działa w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Gdańsku i we Wrocławiu. Więcej informacji na stronie www.globalworth.com