fbpx

Supersam to nowoczesny dom handlowy w samym centrum Katowic (pow. GLA ok. 23 tys. m kw. ). Rewelacyjnie usytuowany przy ul. Ks. Piotra Skargi 6, przez co łatwo dostępny dla wszystkich. Pobliskie przystanki komunikacji zapewniają dojazd pod same wejścia, zaś na zmotoryzowanych czeka ok. 400 miejsc parkingowych na najwyższych kondygnacjach obiektu.

Na trzech poziomach handlowych klienci mogą robić zakupy lub skorzystać z usług 70 sklepów i punktów, w tym także restauracji i salonów kosmetycznych. Najemcy DH Supersam to marki powszechnie znane, oferujące wysokiej klasy towary, w zróżnicowanej ofercie obejmującej wszystkie branże.

Na wyższych piętrach obiektu zlokalizowane jest 5 tys. m kw. powierzchni biurowej. To tętniąca życiem strefa, której pracownicy doceniają sąsiedztwo handlu i chętnie korzystają z tego udogodnienia.

Historia Supersamu rozpoczyna się w latach 30. XX wieku. Położony w centrum rosnących w siłę Katowic obiekt, szybko stał się jednym z najważniejszych punktów na handlowej mapie miasta. Nawiązaniem do dawnego domu handlowego są stalowe dźwigary, które zostały odrestaurowane i wyeksponowane w nowym Supersamie.