DH Supersam powstał w latach 30. XX wieku. Położony w centrum Katowic obiekt szybko stał się jednym z najważniejszych punktów na handlowej mapie miasta. Przejęcie nieruchomości przez Griffin Group w 2013 roku tchnęło w Supersam nowe życie. Nawiązaniem do dawnego domu handlowego są stalowe dźwigary, które zostały odrestaurowane i wyeksponowane w nowym Supersamie.

Nowy obiekt, przy ul. Księdza Piotra Skargi 6, udostępnił blisko 23 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Na trzech poziomach handlowych znajduje się ponad 70 sklepów i punktów usługowych m.in. restauracje i salon kosmetyczny.

Na wyższych piętrach zlokalizowane jest centrum Jatomi Fitness oraz 5 tys. mkw. powierzchni biurowej. Ostatnie kondygnacje zostały przeznaczone na parking liczący około 400 miejsc.

Na zróżnicowaną ofertę Supersamu składają się nie tylko dobrze znane marki, ale także takie, które do tej pory nie były obecne w Katowicach. Najemcy doskonale uzupełniają istniejący już wybór handlu i usług w okolicach ul. Stawowej.